مزایا و معایب نرم افزار هلو

مزایا و معایب نرم افزار هلو ، هلو یک نرم افزار حسابداری ایرانی می باشد که در نوع خود می توان گفت بی نظیر بوده و غالبا هر فروشگاهی برای عملیات حرفه ای حسابداری از آن استفاده می کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار هلو، ارتباط با کاربران غیر حسابدار می باشد. در ضمن با قدرت بالای این نرم افزار در انجام عملیات حسابداری سنگین، کار با آن بسیار ساده و آسان می باشد. حال در این مقاله به بررسی مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت.


مزایای نرم افزار هلو


نصب و راه اندازی آسان: این نرم افزار به آسانی و به سرعت بر روی سیستم نصب خواهد شد.
استفاده راحت: یکی از مزایای دیگر نرم افزار هلو، استفاده راحت از این نرم افزار هاست به طوریکه افرادی که از حسابداری سر رشته ای ندارند می توانند با آن کار کنند.
امنیت نرم افزار هلو: این نرم افزار از درجات امنیتی بالایی برخوردار است. شما می توانید به راحتی جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز برای آن رمز ورود قرار دهید. در ضمن هلو به طور مداوم از اطلاعات بکاپ گیری می کند و نگرانی شما را از حذف اطلاعاتتان برطرف می نماید. نرم افزار هلو دارای انواع مختلفی مانند فروشگاهی، شرکتی، صنعتی، تولیدی و برنامه هلو تحت شبکه می باشد که هریک از این نرم افزارها با توجه به نوع کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند.


معایب نرم افزار هلو


یکی از معایبی که می توان برای نرم افزار هلو بیان کرد، عدم پشتیبانی قوی می باشد. این نرم افزار به دلیل کاربران زیادی که دارد برای انجام پشتیبانی نرم افزار دارای ترافیک سنگین می باشد و گاهی اوقات افراد در برقراری رابطه با آن دچار مشکل می شوند.


نتیجه پایانی


نرم افزار هلو با وجود معایبی که ذکر شد از مزایای بیشتری برخوردار است و به علت تنوع قادر است نیازهای تمامی کسب و کارها را برطرف نماید. این نرم افزار از برنامه های مورد علاقه بسیار از حسابداران مبتدی و پیشرفته به شمار می رود.