05132281115-09158105300
نظرسنجی

اطلاعاتی جالب در مورد جام جهانی بخش دوم

آخرین پست های ارسالی
اطلاعاتی جالب در مورد جام جهانی بخش دوم

۴ بازیکن خاص تاریخ فینال‌های جام جهانی

در تاریخ ۸۸ ساله جام جهانی ۷۱ گل در فینال مسابقات به ثمر رسیده و تنها ۴ بازیکن توانسته اند هت تریک کنند.

بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۴ خرداد ۹۷) در روسیه آغاز خواهد شد و ۳۲ تیم راه یافته به این تورنمنت بسیار مهم، برگی دیگر از تاریخ پرماجرا و پرطرفدار توپ گرد را خواهند نوشت.


در ۲۰ فینال برگزار شده جام جهانی تا کنون در مجموع ۷۱ گل به ثمر رسیده است.

جف هرست از انگلستان (۱۹۶۶)، واوا (۱۹۵۸و ۱۹۶۲) و پله (۱۹۵۸و ۱۹۷۰) از برزیل وزین الدین زیدان (۱۹۹۸و ۲۰۰۶) از فرانسه توانسته اند هت تریک کنند تا ۴ بازیکن خاص تاریخ جام جهانی لقب بگیرند!

نتیجه تصویری برای پله فوتبالنتیجه تصویری برای زین الدین زیدان

نتیجه تصویری برای جف هرست

جینو کولاوسی و سیلویو پیولا از ایتالیا (۱۹۳۸)، هلموت ران از آلمان غربی (۱۹۵۴)،ماریو کمپس از آرژانتین (۱۹۷۸) و رونالدو از برزیل (۲۰۰۲) هم هر کدام دو گل در فینال این تورنمنت ۸۸ ساله به ثمر رسانده اند.اتوری‌ هاگل سرمربی آلمانی تیم ملی یونان در جام جهانی ۲۰۱۰ در ۷۱ سالگی روی نیمکت این تیم نشست و توانست رکورد پیرترین سرمربی تاریخ جام‌های جهانی را به نام خود ثبت کند. پیش از او رکورد پیرترین سرمربی حاضر در جام جهانی در اختیار چزاره مالدینی بود که در ۷۰ سالگی سرمربی تیم ملی پاراگوئه در جام جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن بود.

نتیجه تصویری برای اتوری‌ هاگل

رکورد جوانترین مربی تاریخ جام جهانی نیز در اختیار خوان تراموتولا آرژانتینی است که در جام جهانی ۱۹۳۰ با تنها ۲۷ سال سن روی نیمکت تیم ملی کشورش نشست و از خیلی از شاگردانش جوان‌تر بود.

نتیجه تصویری برای خوان تراموتولا

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سامانه رزرواسیون کیهان بوکینگ می باشد.
طراحی و اجرا توسطگروه ارج گستر