05132281115-09158105300
نظرسنجی

نکات خاص هتل ها

نکات خاص هتل ها

مواردی که هتل ‌ها به شما نمی‌ گویند

قرار داشتن در محیطی نا آشنا می ‌تواند استرس ‌زا باشد.

هنگامی‌ که در تخت هتل خود هستید نفس ‌های عمیق بکشید. به همین دلیل نیز کشیدن چند نفس عمیق قبل از رفتن به تخت خواب می ‌تواند به آرام شدن شما و باز کردن گرفتگی عضلات کمک کند.

در گزارش دادن سروصدا تردید نداشته باشید. دیوارهای هتل ‌ها معمولا به ‌شدت نازک هستند و همسایه دیوار به‌ دیوار اتاق شما ممکن است متوجه نشود که مکالمه ‌های او کاملا به‌صورت واضح در اتاق شما شنیده می‌ شوند. در برخی از موارد تنها کافی است تا چند ضربه به دیوار بزنید تا افراد اتاق کناری متوجه شده و ساکت شوند. اگر انجام چنین کاری برای شما راحت نیست، تنها کافی است تا با پذیرش هتل تماس بگیرید. آن ‌ها به ‌سرعت با مهمانان مزاحم تماس برقرار کرده و یا این‌که کارمندان امنیتی خود را به اتاق آن ‌ها فرستاده و به این افراد هشدار خواهند داد. به یاد داشته باشید که صداهای بیش ‌از اندازه و یا هشدارهای مکرر می ‌توانند موجب شوند که مسئولان هتل، افراد مسئول ایجاد صدا را از هتل بیرون کنند.

درخواست تغییر اتاق کنید. تمامی هتل‌ ها در صورت وجود صداهای غیرقابل کنترلی مانند ماشین یخ ‌ساز، ترافیک و یا آسانسورها باید گزینه‌ ای برای تغییر اتاق به یک محل آرام‌ تر را به مسافران خود ارائه کنند. مسلما جمع‌کردن مجدد وسایل شخصی و رفتن به یک اتاق دیگر در نیمه ‌شب برای شما چندان راحت و بی ‌دردسر نخواهد بود و حتی ممکن است که تمام اتاق‌ های هتل پر باشند. به همین دلیل نیز اگر قرار است چند شب در هتل بمانید، بهتر است این کار را صبح روز بعد انجام بدهید.

اگر خوابتان نمی ‌برد، از تخت بیرون بیایید. این قانون برای همه‌ جا صدق می‌ کند، چه خانه و چه هتل. اگر خوابتان نمی ‌برد، بهتر است به‌ جای غلت زدن در رخت خواب، از جای خود بلند شده و در نوری ملایم به مطالعه یک مجله یا چیزی که ذهن شما را درگیر نمی‌ کند بپردازید و این کار را تا زمانی که حس کنید دوباره آماده خوابیدن شده‌ اید، ادامه بدهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سامانه رزرواسیون کیهان بوکینگ می باشد.
طراحی و اجرا توسطگروه ارج گستر