05132281115-09158105300
نظرسنجی

معرفی اهواز بخش پنجم

معرفی اهواز بخش پنجم

رستوران های اهواز؛ از رستوران گردان امپراطور تا کافه لئو

در این تعطیلات عید که شهرهای بسیاری میزبان مسافران نوروزی هستند اهواز نیز آغوش گرم و بهاری خود را به روی گردشگران بسیاری باز کرده است. این مقاله به شما کمک می‌کند تا با رستوران‌های این شهر زیبا بیش‌تر آشنا شوید.

اهواز دارای زیبایی‌ها و جاذبه‌های بسیار و مخصوص به خود است که هر گردشگری را بارها و بارها به سوی خود جذب می‌کند. لیست زیر به مسافران کمک می‌کند تا برای پیدا کردن رستوران در اهواز مشکلی نداشته باشند و به راحتی رستوران مورد نظر خود را انتخاب کنند.

رستوران گردان امپراطور

رستوران گردان امپراطور اهواز

یکی از رستوران‌های خوب اهواز رستوران امپراطور است که در طبقه ۸ ساختمان IT قرار دارد. منوی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی، خارجی، بین‌المللی، و دریایی است. فضای رستوران گرم و برخورد کارکنان مناسب است. از دیگر ویژگی‌های این رستوران منظره‌ای زیبایی است که از شهر اهواز به دست می‌دهد. نگران پارک اتومبیل نیز نباشید زیرا می‌توانید از پارکینگ ساختمان استفاده کنید. به یاد داشته باشید که حق سرویس ۱۰ درصد است.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب. ساعات کاری در روزهای تعطیل یا تعطیلی‌های رسمی ممکن است تغییر کند.

رستوران کاکتوس سبز

از رستوران‌های خوب و شلوغ اهواز رستوران کاکتوس سبز است. منوی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی، سنتی، خارجی و دریایی است. کیفیت خوب غذاها مشتریان زیادی را به سوی خود جذب می‌کند. از ویژگی‌های بارز و خوب این رستوران نشستن در فضای باز است که می‌تواند لذت صرف غذا را چند برابر کند، البته اگر هوا مناسب باشد. از امکانات رستوران می‌توان به موراد زیر اشاره کرد: سرویس بهداشتی، سیستم تهویه هوا، صندلی نوزاد، دسترسی به صندلی چرخ‌دار، میز در فضای داخلی و خارجی، میز رسمی، اینترت بی‌سیم، بیرون‌بر، رزرو تلفنی. حق سرویس رستوران ۱۰ درصد است.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۱:۳۰ صبح تا ۴ بعد‌ازظهر، و از ۷ شب تا ۱ بامداد.

رستوران خیمه

اگر به دنبال رستورانی با فضای بسیار راحت و صمیمی می‌گردید حتما سری به رستوران خیمه بزنید. فضای دلپذیر، برخورد گرم کارکنان، موسیقی زنده، و غذاهای خوشمزه از ویژگی‌هایی است که توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب. ساعت کاری ممکن است در روزهای تعطیل تغییر کند.

کافه رستوران زهره

کافه رستوران زهره دو طبقه مخصوص میهمانی‌های ویژه، خانواده‌ها، جلسات رسمی و میهمانی‌های کوچک است. طبقه دوم سالن سر باز رستوران را تشکیل می‌دهد. منوی رستوران شامل انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، کیک، سالاد، صبحانه‌، انواع کباب، خوراک و فست‌فود است. از جمله امکانات رستوران اینترنت بی‌سیم و رزرو تلفنی است.

ساعت کار: هر روز از ۷ صبح تا ۱ بامداد.

رستوران باغ فیروزه

رستوران باغ فیروزه مخصوص انواع میهمانی‌های ویژه، خانوادگی و دونفره است. منوی این رستوران شامل انواع کباب، دیزی، نوشیدنی و پیش‌غذا است. همچنین حق سرویس رستوران نیز ۱۰ درصد است.

ساعت کار: هر روز از ۱۱:۳۰ صبح تا ۴ بعداز‌ظهر، و از ۷ عصر تا ۱۲ شب.

رستوران و فست فود رادین

رستوران رادین اهواز

رستوران و فست فود رادین یکی از رستوران‌های پر رفت‌و‌آمد و پرانرژی اهواز است. منوی رستوران شامل انواع فست‌فود، غذاهای ایرانی، فرنگی و کباب است که مشتریان بسیاری دارند. پیشنهادات ویژه شامل ست ویژه رادین، پیتزا ویژه رادین، کباب مخصوص شاندیز، مرغ اسپایسی، و رادین برگر هستند.

امکانات: اینترنت بی‌سیم، پیک رایگان در محدوده، رزرو تلفنی.

خانه کباب مهمان

رستوران مهمان اهواز

از دیگر رستوران‌های خوب اهواز رستوران مهمان است که انواع کباب‌ها، غذاهای دریایی، استیک، و نوشیدنی‌های سرد و گرم پیش‌غذاهای خوشمزه را سرو می‌کند. حق سرویس رستوران مهمان ۱۰ درصد است.

امکانات: پیک رایگان در محل، رزرو تلفنی

کافه رستوران گاراژ

کافه گاراژ اهواز

فضای رستوران گاراژ دلنشین و مناسب برای میهمانی‌های ویژه یا کوچک است. منوی کافه شامل صبحانه، انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، و فست‌فود است. این کافه حق سرویس ندارد. از امکانات این مکان رزرو تلفنی است که فقط در روزهای شنبه تا سه‌شنبه فعال است.

رستوران سنتی خان دایی

رستوران سنتی خان دایی دارای فضایی دلنشین و غذاهایی خوشمزه است. منوی رستوران شامل غذاهای ایرانی از جمله کباب‌ها، دیزی و خورش‌ها بوده و پیشنهاد ویژه رستوران کوبیده مخصوص خان دایی، دیزی مخصوص، و جوجه حلزونی است.

امکانات: اینترنت بی‌سیم، رزرو تلفنی.

آدرس: زیتون کارمندی، خیابان فاضل.

رستوران خرم

رستوران سنتی خرم عرضه‌کننده انواع کباب‌ها بوده که کوبیده آن پیشنهاد ویژه رستوران به مشتریان است. این مکان برای قرارهای دوستانه بسیار اقتصادی است البته به خاطر داشته باشید که رستوران محدودیت زمانی دارد و بیش از ۱ ساعت نمی‌توانید بنشینید.

سفره‌خانه سنتی آب و آتش

این رستوران نسبتا کوچک، برای مهمانی‌های ویژه، خانوادگی یا مهمانی‌های کوچک مناسب است. منوی رستوران آب و آتش شامل غذاهای ایرانی است که همراه با موسیقی زنده و فضایی دلنشین و سنتی تجربه به‌یاد‌ماندنی را برای مشتریان به‌وجود می‌آورد. فقط به خاطر داشته باشید که نشستن در رستوران محدودیت زمانی دارد و برای ماندن بیش از ۱ ساعت باید از قبل هماهنگ کنید.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۲ ظهر تا ۳:۳۰ بعدازظهر، و از ۸ شب تا ۱۲:۳۰ شب.

امکانات: اینترنت بی‌سیم. رزرو تلفنی ندارد.

کافه رستوران لئو

کافه لئو اهواز

کافه رستوران لئو مکان دنجی برای میهمانی‌های کوچک و دو نفره مناسب است. منوی رستوران شامل صبحانه، انواع مرغ، ماهی، استیک، اسپاگتی و فست‌فود است که پیشنهاد ویژه رستوران به مشتریان پنه آلفردو، برگر استیک، مرغ گریل، ماهی جنوب، خوراک میگو، میش ماهی، و پیتزا سیر و استیک است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سامانه رزرواسیون کیهان بوکینگ می باشد.
طراحی و اجرا توسطگروه ارج گستر