پشتیبانی 09154491007
نظرسنجی

قوانین وب سایت شرکت کیهان سیاحت 

قوانین وب سایت شرکت کیهان سیاحت 

قوانین وب سایت شرکت کیهان سیاحت 

وبسایت شرکت کیهان سیاحت  ( www.KeyhanBooking.ir) جهت رزرو آنلاین هتل‌(و سایر مراکز‌اقامتی) ایجاده شده. با انجام عمل رزرو در سایت ، بین شما و هتلی که در آن اتاق رزرو کرده‌اید؛ قراردادی قانونی بسته می‌شود که در این قرارداد، شرکت کیهان سیاحت   تنها نقش کارگزار را ایفا می‌کند. شرکت کیهان سیاحت   در واقع اطلاعات رزرواسیون شما را برای هتل فرستاده و متقابلاً ای‌میل تاییدیه را از طرف هتل برای شما می‌فرستد.

هرگونه سوء استفاده از ابزارهای تسهیل سازی روند رزرو هتل بر روی سایت شرکت کیهان سیاحت ممنوع بوده و عواقب ناشی از استفاده‌ی نادرست آن بر عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت مشخص شدن تخلف، پیامدی همچون قطع دسترسی به اطلاعات ، متوجه‌ی فرد خاطی خواهد بود. گفتنی است که در این صورت جبران هر گونه ضرر مالی یا مسولیت سوء استفاده‌ی افراد دیگر بر عهده‌ی کابر خاطی است و مطابق موازین قانونی با وی برخورد خواهد شد.

اطلاعات مربوط به هتل‌های ایران که سایت شرکت کیهان سیاحت قرار گرفته، به نحوی از خود هتل‌ها گرفته شده. این اطلاعات شامل قیمت‌های به‌روز شده، امکانات، خالی بودن اتاق‌ها و... بوده و مسئولیت صحت آن، بر عهده‌ی هتل است. با وجود این که شرکت کیهان سیاحت تلاش دارد این اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه و به روز رسانی کند، اما نمی‌تواند درستی و جامع بودنش را تایید یا رد کند. چون هم امکان تغییر در اطلاعات هست و هم ممکن است از اول اطلاعات درستی به شرکت کیهان سیاحت نرسیده باشد.

قیمت‌های ارائه شده در سایت شرکت کیهان سیاحت، قیمتی است که کاربر باید به ازای کل مدت اقامت و برای یک یا چند اتاق بپردازد؛ مگر در قسمت‌هایی که اصولاً چیز دیگری قید شده. همچنین قیمت‌های پرداختی توسط کاربر در حال حاضر به ریال می‌باشند.

برای انجام عمل رزرو کاربران امکان جست و جو، بررسی و ... را دارند اما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از پشتیبانی و اطلاعات تکمیلی سایت سایت شرکت کیهان سیاحت و یا شماره 33037-051 نیز بهره‌مند شوند. با این روند مسافر بنا به نیازش میتواند بهترین گزینه انتخاب را داشته باشد، در هر صورت تایید نهایی از کاربر گرفته خواهد شد.

عمل رزرو فقط شامل رزرو هتل بوده و مواردی چون حمل و نقل، پارکینگ، اجاره‌ی خودرو و... را شامل نمی‌شود، جز مواردیکه به طور مشخص در قرارداد سایت ذکر شده باشد.

ممکن است در جریان پرداخت ،ارتباط شبکه‌ای قطع شود ،اما این مشکل توسط بانک برطرف می‌شود و اگر از حساب شما مبلغی کسر شود این مبلغ توسط بانک به حساب سافر عودت میگردد و مسئولیتی در این زمینه متوجه سایت شرکت کیهان سیاحت نیست، هر چند سایت شرکت کیهان سیاحت در این زمینه پیگیری مربوطه را خواهد داشت.

تضمین سایت شرکت کیهان سیاحت در زمینه‌ی رزرو هتل‌ها تنها به روند عمل رزرو بر می‌گردد و هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت سرویس ارایه شده به مسافر نخواهد داشت.

اطلاعات شخصی وارد شده توسط کاربران باید صحیح و دقیق و مطابق با نام مندرج در پاسپورت یا کارت ملی، تعداد مسافران، سن و...باشد. در صورت عدم انطباق یا نادرستی اطلاعات، مسئولیتی متوجه‌ی سایت شرکت کیهان بوکینگ نخواهد بود.

اگر مسافران انتظارات ویژه‌ای از هتل داشتندسایت کیهان بوکینگ می‌تواند موقع انجام رزرو، این انتظارات را به هتل انتقال دهد. اما پاسخ نهایی و برآورده کردن انتظارات فقط بر عهده‌ی هتل است نه سایت کیهان بوکینگ .

هزینه‌ی استفاده از امکاناتی که در قرارداد ذکر نشده بر عهده‌ی مسافر است، و باید مستقیماً با هتل تسویه گردد. این امکانات ممکن است طیف متنوعی نظیر: اینترنت، استخر، جکوزی، سونا، نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های داخل محوطه‌ی هتل یا مینی‌بار اتاق را در برگیرند.

تایید رزرو از سوی کاربران به معنای تایید قوانین مقررات فسخ هم هست. همچنین کابران ممکن است در صورت فسخ قرارداد مجبور به پرداخت خسارت شوند. بنابراین مطالعه‌ی دقیق بندهای قرار داد اکیداً توصیه می‌شود.

اگر مسافر قرارداد را فسخ کند، بازپرداخت آن فقط از طریق شماره حساب یا کارت پشتیبان که خودش در سیستم وارد کرده میسر خواهد بود و هرچند سعی بر این است که روند بازپرداخت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود، اما بنا به شرایطی ممکن است یک هفته طول بکشد.

زمان ورود و خروج هتل در قسمت رزرو هتل و ای‌میل تایید رزرو، ذکر شده و مسافر باید مطابق با زمان‌بندی آن عمل کند. در صورت اشتباه و عدم رعایت زمان‌بندی، هیچ مسئولیتی برعهده‌ی سایت کیهان بوکینگ نبوده و کلیه‌ی عواقب احتمالی متوجه‌ی مسافر خواهد بود.

در ایام پیک سال امکان کنسل کردن رزرو وجود ندارد .در بعضی هتل ها با خسارت مورد تایید میباشد و با کسر مبلغ واریزی از طرف میهمان.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت کیهان سیاحت پارسیان می باشد.
طراحی و اجرا توسطگروه ارج گستر