پشتیبانی 09154491007
نظرسنجی

شرایط و ضوابط خرید اینترنتی بلیط قطار

شرایط و ضوابط خرید اینترنتی بلیط قطار

نام واگن

نام شركت مالك

سالني/ كوپه اي

ظرفيت

صوتي و تصويري

سيستم تهويه

سرويس فرنگي

امكانات

غزال

راه آهن شرقي بنياد

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

ثابت

 

خليج فارس

رجاء

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

متحرك

 

پلور سبز

رجاء

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

ثابت

 

پرديس

رجاء

سالني

-

دارد

دارد

ثابت

 

صبا

رجاء

سالني

-

دارد

دارد

ثابت

 

طوس

رجاء

كوپه اي

۴ نفره

دارد(برخي)

دارد

ثابت

 

سبز

رجاء

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

ثابت

 

سيمرغ

رجاء

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

ثابت

 

ميلاد

رجاء

كوپه اي

۶ نفره

دارد

دارد

متحرك

 

زندگي

رجاء

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

ثابت

۱- سفارش غذا و تنظيم وقت پذرايي۲- سفارش به كافه براي انواع نوشيدنيها و خوراكيها۳- روزنامه سراسري

۴- سفارش كتاب به كتابخانه براي مطالعه ۵- كاور لباس وآويز ودمپايي راحتي براي استفاده در قطار ۶- امكان تنظيم دما توسط مسافر ۷- امكان تنظيم نور كوپه به سه حالت نور كامل ؛مطالعه و خواب ۸- سيستم احضار مهماندار ۹-GPSموقعيت ياب فقط در سر كلگي هر سالن دارد. ۱۰-انتخاب فيلم و موسيقي براي مسافر فقط با گوشي موبايل امكان پذير بوده و در سيستم مانيتور داخل كوپه اين امكان فراهم نبوده و فقط توسط مركزي براي همه مسافران پخش ميشود.۱۱-پذيرايي شام بهمرا ه نوشيدني و ميان وعده ميباشد.

البرز

رجاء

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

ثابت

 

نورالرضا

نوالرضا

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

ثابت

 

پرستو

راه آهن حمل و نقل

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

ثابت

 

فدك

ريل پرداز نو آفرين

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

ثابت

۱- يك سرور داخل قطار هست و روي اون انواع موسيقي و فيلم براي انتخاب توسط مسافرين وجود دارد۲- هر يك از مانيتورها در قطار قابليت پخش فيلم مجزا دارند (الزاما هر دو مانيتور يك فيلم پخش نمي كنند)۲- امكان اتصال از طريق واي فاي داخلي و نمايش فيلم و شنيدن موسيقي از طريق موبايل شخصي وجود دارد۴- قابليت تنظيم دما در بازه ۴ درجه ۵- قابليت نمايش اشغال بودن سرويس بهداشتي روي مانيتور ها۵- امكان تنظيم نور براي هر شخص وجود دارد۶- نمايش موقعيت مكاني GPS۷-سقف كوپه ها ۲۵ سانتي متر بلند تر از ساير كوپه ها مي باشد۸- سيستم احضار مهماندار۹- ميزناهار خوري مجزا براي هر فرد در كوپه

۵ ستاره فدك با هتل و عصرانه

ريل پرداز نو آفرين

كوپه اي

۴ نفره

دارد

دارد

ثابت

خدمات: خدمات رايگان(صبحانه،بوفه،ناهار و شام منو انتخابي و ترانسفر به هتل)كافي شاپ، رستوران،فولبرد ،اينترنت ،خشكشويي، خدمات ترانسفر ستقبال و بدرقه،پاركينگ اختصاصي، سرويس حرم، سيستم سرمايش و گرمايش چيلر، سرويس بهداشتي ايراني و فرنگي(به همراه صبحانه روز اول)

 

شرایط و ضوابط خرید اینترنتی بلیط قطار

 

بلیط

مسافران گرامی درنظر داشته باشند که اطلاعات مسافران شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی هر نفر میبایست بصورت کامل و صحیح وارد شوند.مسافرانی که اطلاعات بلیط آنان با کارت شناسایی مطابقت نداشته باشد، از نظر سایت بدون بلیط تلقی خواهند شد.

در صورتی که مسافری بخواهد بلیط دو قطار متوالی را تهیه کند، باید حداقل ۳ ساعت بین زمان رسیدن قطار اول به مقصد و حرکت قطار دوم فاصله درنظر بگیرد. در غیراین صورت مسئولیت کنسل شدن بلیط دوم با خود مسافر میباشد.

پذيرايي در برخي قطارهاي ويژه، اختياري و با درخواست مسافر هنگام تهيه‌ بلیط انجام می شود و هزینه آن به بهای بلیط اضافه می‌گردد.مسافر می‌تواند تنها تا 24 ساعت قبل از حركت، ‌رزرو بلیط با امكان خريد غذا را انجام دهد.

تمام مسافران قطار از لحظه‌ ورود به ايستگاه مبداء تا خروج از ايستگاه مقصد در برابر حوادث بیمه هستند. این بيمه شامل جبران هزينه‌هاي پزشكي و همچنين جبران نقص عضو يا فوت ناشي از حوادثی مانند آتش سوزي، تصادف، انفجار، خارج شدن قطار از ريل، مانور، سنگ‌ پراني افراد و ساير حوادث احتمالي می‌شود.

برای خرید بلیط اتباع خارجی بایستی نام ، نام خانوادگي، تاریخ تولد و شماره‌گذرنامه وارد شود. اتباع خارجي بايستی گذرنامه‌ معتبر داشته باشند. همچنین آن دسته از اتباع افغانستان كه گذرنامه ندارند، بايد برگه تردد (مرخصي) با 10 الی 15 روز اعتبار به همراه داشته باشند. فرزندان اتباع افغانستان در صورتي كه سن كمتر از 10سال داشته باشند، مي‌توانند به همراه والدين و با برگه‌ تردد آنها سفركنند اما براي سنين بالاي 10سال بايد برگه‌ تردد جداگانه داشته باشند.

           تعرفه‌های بهای بلیط قطار

 1. تعرفه کودک: بلیط کودکان بین 2 تا 12 سال نیم‌ بهاست.
 2. تعرفه بزرگسال: سن مسافر برای تنها سفر کردن حداقل باید 17سال تمام باشد. همچنین بلیط شخصی که در تاریخ شروع سفر بیش از 12 سال سن داشته باشد، تمام بها حساب می‌شود
 3. تعرفه نوزاد: قیمت بلیط نوزادان تا 2 سالگی، معادل 10% از بهای کل بلیط (معادل بهای بیمه مسافر) است. همچنین در این شرایط صندلی به نوزاد تعلق نمی‌گیرد. در صورتی که مسافر بخواهد برای نوزاد خود صندلی بگیرد، بلیط نوزاد نیم‌ بها محاسبه میشود.
 4. تعرفه جانبازان و خانواده‌های شهدا: بهای بلیط جانبازان و خانواده‌هاي شاهد نیم‌ بهاست و در حال حاضر تنها از طریق مراکز فروش حضوری با ارائه اصل كارت شناسايي معتبر بنياد شهید صادرمیشود. همچنین به آزادگانی که جانباز نیز باشند و درصد جانبازی قید شده در کارتشان بالاتر از 25 %  باشد نیز بلیط نیم بها تعلق می‌گیرد. در صورت استفاده از سهمیه های شاهد و یا جانباز همراه داشتن کارت ایشان (معتبر) در هنگام صدور بلیط به صورت حضوری و نیزسوار شدن به قطار الزامی است .

سهمیه‌های قطار

برای مسافران قطار سهمیه‌ها و تعرفه‌های متفاوتی در نظر گرفته شده است و در صورت استفاده‌ نادرست از سهمیه‌ها و تعرفه‌ها، بلیط صادرشده مسترد می‌شود و هزینه‌ جریمه‌ آن به عهده‌ خود مسافر است. سهمیه ها و تعرفه ها به شرح زیرمیباشد:

 1. سهمیه خودرو: این سهمیه برای مسافرانی تعریف شده که می‌خواهند خودروی خود را با قطار حمل کنند.
 2. سهمیه عادی: قابل دسترس برای کلیه مسافرین اعم از زن ، مرد و خانواده می باشد.
 3. سهمیه گروهی: برای مسافران با تعداد بالاتر از 18 نفر تعریف شده است.
 4. سهمیه ویژه برادران: ویژه‌ آقایانی که تنها مسافرت می‌کنند.
 5. سهمیه ویژه خواهران: این سهمیه ویژه‌ خانم‌هایی که تنها مسافرت می‌کنند. مادران عزیز تنها برای فرزندان پسرِکمتر از 6 سال خود می توانند از این سهمیه برای فرزندان ذکور شان نیز استفاده کنند.

چاپ بلیط

طبق قوانین راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مسافر ملزم است برای سوار شدن به قطار بلیط چاپ ‌شده را ارائه کند. در صورت وارد شدن خسارت به قطار، پرداخت خسارت فقط به دارندگان نسخه‌ چاپی بلیط امکان‌پذیر است.

مسافران محترم کیهان بوکینگ میتوانند در قسمت «بلیط ها و استردادها» با استفاده از گزینه «چاپ بلیط»، بلیط خود را بر روی کاغذ A4 دورو سفید چاپ کنند. مسافران بایستی از چاپ بلیط بر روی کاغذهای آرم دار و طرح دار جدا خودداری کنند.

چاپ بلیط در کلیه ایستگاه‌های دارای فروش بلیط و مراکز فروش سطح شهر با پرداخت ۱۰.۰۰۰ ریال برای هر برگ امکان‌پذیر است.

کوپه‌ دربست

 1. در قطارهای سالنی امکان انتخاب گزینه کوپه‌ دربست وجود ندارد.
 2. در کوپه دربست بلیط نوزادان زیر 2 سال به دلیل رزرو صندلی، نیم ‌بها محاسبه می‌شود.
 3. برای دربست کردن کوپه بایستی هنگام انتخاب مسیر و جستجو تیک کوپه دربست را انتخاب شود و فرآیند خرید تکمیل گردد.
 4. برای دربست کردن کوپه درصورتي‌كه تعداد مسافران كمتر از تعداد صندلي‌هاي كوپه باشد، بایستی پس از انتخاب گزینه‌ دربست‌کردن کوپه تعداد واقعي مسافران بزرگسال و کودک را در قسمت مربوطه وارد کنید. بهای تمام‌شده‌ صندلی‌های خالی با کسر هزینه‌ خدمات ایستگاهی و پذیرایی به صورت خودکار محاسبه می شود.

استرداد بلیط قطار

استرداد بلیط پس از حركت قطار امكان‌پذیر نیست.

 بليت تا يك ساعت پس از صدور، به شرط عدم حركت قطار، و بازبودن مراكز فروش ،در مركز صادر كننده‌ي بليت با پرداخت كامل بهاي آن به مسافر قابل ابطال مي‌باشد.

بليت قطارهاي مسافري دركليه‌ي مراكز فروش بليت (در ساعت كاري نمايندگي هاي فروش بليت) و ايستگاه راه آهن(در صورت وجود مركز فروش بليت در آن ايستگاه) با ارائه‌ي كارت شناسايي معتبر(كارت ملي-شناسنامه-گذرنامه)طبق مقررات زير، قابل استرداد مي‌باشد و نيازي به مراجعه به مركز خريد بليت نيست:

- تا ساعت ۱۲ روز قبل از حركت قطار،۹۰ درصد بهاي بليت پرداخت مي‌شود.

- از ساعت ۱۲ روز قبل از حركت تا سه ساعت پيش از حركت قطار، ۷۰ درصد بهاي بليت پرداخت مي‌شود.

- از سه ساعت مانده به حركت تا لحظه‌ي حركت قطار۵۰ درصد بهاي بليت پرداخت مي‌شود.

- استرداد بليت پس از حركت قطار امكان‌پذير نمي‌باشد و هزينه بليت مسافر سوخت مي شود

طبق قوانین شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، بلیط قطارهای مسافری دركلیه‌ مراكز فروش بلیط (در ساعات كاری نمایندگی‌های فروش) با ارائه‌ كارت شناسایی معتبر از جمله: (كارت ملی ـ شناسنامه ـ پاسپورت ـ گواهینامه) قابل استرداد میباشد.

باز پرداخت خسارت به بلیط‌هایی که مشمول دریافت خسارت شده‌اند، صرفا به صورت حضوری در محل آژانس و با ارائه‌ کارت ملی مسافران و نسخه‌ چاپی بلیط امکان‌پذیر است.

بلیط‌هایی که به‌صورت حضوری از شرکت کیهان سیاحت و یا مراکز فروش تهیه شده‌اند، حداكثر تا يك‌ ساعت پس از صدور بلیط، به شرط عدم حركت قطار و باز بودن مركز فروش، در همان مركز صادر كننده با پرداخت وجه كامل بهای آن قابل استرداد هستند. این شرایط براي بلیط‌هاي اينترنتي وجود ندارد و اين دسته از بلیط‌ها فقط طبق قوانين قابل استرداد هستند.

مسافر میتواند  تا ۹۰ دقیقه قبل از حرکت قطار، بلیط یا بلیط‌های خریداری شده را به صورت آنلاین استرداد کند. برای استرداد بلیط پس از زمان ذکر شده، مسافر بایستی با ارائه بلیط چاپی وکارت شناسایی به صورت حضوری به یکی از مراکز فروش قطار مراجعه کند.

مسافران محترم درنظر داشته باشند ،ساعت ثبت درخواست استرداد قطار برای بلیط های خریداری شده در سایت کیهان بوکینگ بر اساس ساعت ثبت استرداد در شرکت ریلی مربوطه محاسبه می‌شود، برای اطمینان از ثبت به موقع درخواست خود، لطفا 10 دقیقه زودتر از زمان اعلام‌شده در قوانین را در نظر بگیرید. در غیر این صورت، مسئولیت تاخیر در ثبت درخواست و افزایش جریمه‌ کنسلی بر عهده‌ مسافر است.

مسافر پس از ثبت درخواست استرداد بلیط و دریافت پیامک استرداد بلیط، وجه بلیط با کسر جریمه طبق جدول قوانین کنسلی، با توجه به درخواست مسافر به اعتبار حساب یا حساب بانکی که هنگام خرید استفاده شده است برگشت داده می شود. پس از نهایی شدن فرآیند استرداد، امکان خرید مجدد بلیط استرداد شده وجود ندارد.

جدول قوانین کنسلی بلیط قطار

پس از حرکت قطار

از 3 ساعت قبل از حرکت قطار

از 12 ظهر روز قبل از حرکت تا 3 ساعت قبل از حزکت قطار

از زمان دور تاد ساعت 12 ظهر روز قبل حرکت

زمان کنسل کردن بلیط

100%

50%

30%

10%

میزان جریمه

پرداخت خسارت

پرداخت خسارت، تا يك ‌ماه پس از تاريخ حركت با ارائه‌ بلیط، اصل شناسنامه يا كارت شناسايي معتبر به همراه يك برگ كپي آن در كليه‌ مراكز فروش بلیط امكان‌پذير است و شامل این موارد می‌شود:

 1. لغو برنامه‌ حركت قطار
 2. از كار افتادن كامل تهويه
 3. تاخیر حركت قطار از مبداء
 4. تغيير اجباري جاي مسافر به دليل انفصال واگن در ميان راه
 5. تاخیر قطار كه منجر به جا ماندن مسافر از قطار بعدي شود
 6. لغو برنامه‌ رفت قطار براي دارندگان بلیط رفت و برگشت
 7. لغو حركت قطار در حين سفر و بازگشت مسافران به ايستگاه مبداء
 8. تاخیر بيش از حد مقرر قطار اكسپرس يا سريع ‌السیر در رسيدن به مقصد
 9. لغو حركت قطار در حين سفر و اعزام مسافران به مقصد با ساير وسایل نقليه
 10. انصراف مسافر قبل از شروع سفر به علت تاخیر حركت قطار در مبادي حركت
 11. تاخیر قطار و جاماندن مسافر از ساير وسایل حمل و نقل (كشتي، هواپيما و اتوبوس)

لغو حركت قطار در حين سفر و بازگشت مسافران به ايستگاه مبداء

چنانچه بلیط به نام مسافر باشد، وجه كامل آن حداكثر تا يك ‌ماه پس از تاريخ حركت در كليه مراكز فروش پرداخت مي‌شود.

لغو برنامه حركت قطار

وجه كامل بلیط، تا يك ‌ماه پس از تاريخ حركت در كليه‌ مراكز فروش به مسافر پرداخت مي‌شود يا مي‌تواند با اولويت، بلیط براي قطارهاي بعدي تهيه كند.

تاخیر حركت قطار از مبداء

تاخیر در شروع حركت قطارهايي كه مسافران آن از باجه كنترل بلیط عبور و در سكو يا داخل قطار قرار گرفته‌اند جزو تاخیر نهايي آنها در مقصد محاسبه و مورد ملاك براي پرداخت خسارت قرار مي‌گيرد.

از كار افتادن كامل تهويه

در صورتي كه بلیط به نام مسافر باشد، 50 %  بهاي بلیط بعد از كسر خدمات هزينه پذيرايي و خدمات ايستگاهي به مسافر حداكثر تا يك‌ماه پس از تاريخ حركت تحت شرايطي پرداخت مي‌شود.

لغو حركت قطار در حين سفر و اعزام مسافران به مقصد با ساير وسایل نقليه

چنانچه توقف ناشي از حوادث طبيعي نبوده و رسيدن مسافران به مقصد با تاخیري بيش از زمان معين انجام شود، 50% بهاي بلیط بعد از كسر خدمات (هزينه پذيرايي و خدمات ايستگاهي) حداكثر تا يك ‌ماه پس از تاريخ حركت پرداخت مي‌شود.

انصراف مسافر قبل از شروع سفر به علت تاخیر حركت قطار در مبادي حركت

در صورت تایید تاخیر بيش از يك‌ ساعت و اطلاع‌رساني به مسافران با شرط باز بودن باجه فروش بلیط ايستگاه و عدم استفاده شدن بلیط تا قبل از حركت قطار، وجه كامل بلیط در همان‌روز و در ايستگاه مبداء پرداخت مي‌شود.

تاخیر قطار و جاماندن مسافر از ساير وسایل (كشتي، هواپيما و اتوبوس(

چنانچه تاخیر بيش از 3ساعت بوده و ناشي از حوادث طبيعي نباشد و طبق برنامه فاصله بين رسيدن قطار و حركت وسيله‌ي بعدي، بيش از 4 ساعت بوده و هر دو بلیط به نام مسافر باشد، با ارائه‌ي مدرك لازم به مديريت بازاريابي و فروش شركت رجا، اقدام لازم براي پرداخت خسارت استرداد بلیط و ساير وسایل مسافرتي انجام مي‌شود.

تغيير اجباري جاي مسافر به دليل انفصال واگن در ميان راه

در صورتي كه بلیط به نام مسافر باشد، چنانچه به كوپه‌اي با درجه مشابه مندرج در بلیط انتقال يابد 50 %  بهاي بلیط بعد از كسر خدمات هزينه پذيرايي و خدمات ايستگاهي و در صورت انتقال به كوپه‌اي با درجه پايين‌تر يا رستوران و غيره، 100%  بهاي پايه بلیط پس از كسر خدمات هزينه پذيرايي و خدمات ايستگاهي به مسافر حداكثر تا يك‌ماه پس از تاريخ حركت پرداخت مي‌شود.

لغو برنامه رفت قطار براي دارندگان بلیط رفت و برگشت

چنانچه بلیط رفت و برگشت يكسان و همنام باشد، وجه كامل بلیط رفت حداكثر تا يك ‌ماه پس از تاريخ حركت در كليه مراكز فروش به مسافر پرداخت مي‌شود و يا در صدور بلیط قطارهاي بعدي اولويت خواهد داشت. در صورت تمايل مسافر، وجه كامل بلیط برگشت نيز پرداخت مي‌شود. حداكثر زمان استرداد بلیط برگشت 3 ساعت قبل از حركت قطار مي‌باشد.

تاخیر قطار كه منجر به جا ماندن مسافر از قطار بعدي شود

در صورت تاخیر بيش از زمان معين كه منجر به جاماندن مسافر از قطار بعدي شود، چنانچه فاصله بين ورود قطار قبلي و حركت قطار بعدي بيش از 3 ساعت باشد و همچنين هر دو بلیط به نام مسافر باشد، وجه كامل بلیط قطار بعدي پرداخت يا مسافر با قطارهاي بعدي اعزام مي شود. در صورت اعزام با قطار درجه‌‌ پايين‌تر مابه التفاوت بلیط به مسافر پرداخت مي‌شود و در صورت اعزام با قطار درجه‌‌ بالاتر، مابه‌التفاوت از وي دريافت نمي‌شود.

تاخیر بيش از حد مقرر قطار اكسپرس يا سريع‌السیر در رسيدن به مقصد

اگر تاخیر ناشي از حوادث طبيعي نباشد و ناشي از قصور راه‌آهن يا شركتي كه حمل مسافر را بعهده دارد باشد در صورت تاخیر بيش از حد مجاز (طبق جدول مندرج در همين سايت) به مسافر 50 %  بهاي بلیط، بعد از كسر خدمات (خدمات ايستگاهي و پذيرايي) حداكثر تا يك‌ماه پس از تاريخ حركت پرداخت مي‌شود. ضمناً در صورت گذشتن از وعده غذايي (صبحانه: 8صبح، نهار: 13ظهر، شام: 8شب) يك وعده پذيرايي رايگان نيز انجام مي‌شود.

ابطال بلیط: حداكثر تا يك ‌ساعت پس از صدور بلیط به شرط عدم حركت قطار، باز بودن مركز فروش، ابطال بلیط فقط در همان مركز صادر كننده با پرداخت وجه كامل آن امكان‌پذير است. مقررات ابطال براي بلیط‌هاي اينترنتي و خريداري شده ازكيوسك وجود ندارد و اين دسته از بلیطها فقط طبق قوانين استرداد مي توان مسترد نمود.

 

 

رديف

مسير

ميزان مرز خسارت پنجاه درصد(۵۰%) (دقيقه)

ميزان مرز خسارت صد در صد(۱۰۰%)

(دقيقه)

۱

ترن ست تهران- اراك و بالعكس

شصت(۶۰)

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

۲

ترن ست تهران- ميانه و بالعكس

شصت(۶۰)

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

۳

ترن ست تهران-يزد و بالعكس

شصت(۶۰)

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

۴

ترن ست تهران- زنجان و بالعكس

شصت(۶۰)

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

۵

تهران-سمنان و بالعكس

شصت(۶۰)

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

۶

تهران- ميانه و بالعكس

نود(۹۰)

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

۷

شاهرود- مشهد و بالعكس

نود(۹۰)

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

۸

تهران- همدان و بالعكس

نود(۹۰)

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

۹

تهران- رشت و بالعكس

يكصد و بيست(۱۲۰)

دويست و چهل(۲۴۰)

۱۰

ترن ست تهران- مشهد و بالعكس

يكصد و بيست(۱۲۰)

دويست و چهل(۲۴۰)

۱۱

تهران- اصفهان و بالعكس

يكصد و بيست(۱۲۰)

دويست و چهل(۲۴۰)

۱۲

تهران- ساري و بالعكس

يكصد و بيست(۱۲۰)

دويست و چهل(۲۴۰)

۱۳

تهران- شاهرود و بالعكس

يكصد و بيست(۱۲۰)

دويست و چهل(۲۴۰)

۱۴

شيراز-اصفهان و بالعكس

يكصد و بيست(۱۲۰)

دويست و چهل(۲۴۰)

۱۵

طبس- مشهد و بالعكس

يكصد و بيست(۱۲۰)

دويست و چهل(۲۴۰)

۱۶

تهران- مراغه و بالعكس

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

سيصد(۳۰۰)

۱۷

تهران- يزد و بالعكس

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

سيصد(۳۰۰)

۱۸

سمنان- مشهد و بالعكس

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

سيصد(۳۰۰)

۱۹

يزد- بندر عباس و بالعكس

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

سيصد(۳۰۰)

۲۰

تهران- انديمشك و بالعكس

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

سيصد(۳۰۰)

۲۱

تهران- تبريز و بالعكس

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

سيصد(۳۰۰)

۲۲

تهران- گرگان و بالعكس

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

سيصد(۳۰۰)

۲۳

كرج-تبريز و بالعكس

يكصد و پنجاه(۱۵۰)

سيصد(۳۰۰)

۲۴

تهران- مشهد و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۲۵

تهران- مهاباد و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۲۶

تهران- خواف و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۲۷

قم- تبريز و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۲۸

كرج- مشهد وبالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۲۹

اصفهان- بندرعباس و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۳۰

تهران- اهواز و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۳۱

تهران- تربت حيدريه و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۳۲

تهران – جلفا و سلماس و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۳۳

تهران- شوشتر و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۳۴

تهران- شيراز و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۳۵

تهران- كرمان وبالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۳۶

ساري- مشهد و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۳۷

قزوين- مشهد و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۳۸

قم- مشهد و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۳۹

كاشان- مشهد و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۴۰

كرمان- مشهد و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۴۱

يزد- مشهد و بالعكس

يكصد و هشتاد(۱۸۰)

سيصد و شصت(۳۶۰)

۴۲

تهران- خرمشهر و بالعكس

دويست و ده(۲۱۰)

چهار صد و بيست(۴۲۰)

۴۳

تهران- طبس و بالعكس

دويست و ده(۲۱۰)

چهار صد و بيست(۴۲۰)

۴۴

زنجان – مشهد و بالعكس

دويست و ده(۲۱۰)

چهار صد و بيست(۴۲۰)

۴۵

همدان- مشهد و بالعكس

دويست و ده(۲۱۰)

چهار صد و بيست(۴۲۰)

۴۶

رشت- مشهد و بالعكس

دويست و چهل(۲۴۰)

چهارصد و هشتاد(۴۸۰)

۴۷

اصفهان- مشهد و بالعكس

دويست و چهل(۲۴۰)

چهارصد و هشتاد(۴۸۰)

۴۸

تهران- بندرعباس و بالعكس

دويست و چهل(۲۴۰)

چهارصد و هشتاد(۴۸۰)

۴۹

تهران- زاهدان و بالعكس

دويست و چهل(۲۴۰)

چهارصد و هشتاد(۴۸۰)

۵۰

ملاير- مشهد و بالعكس

دويست و چهل(۲۴۰)

چهارصد و هشتاد(۴۸۰)

۵۱

اهواز – مشهد و بالعكس

سيصد(۳۰۰)

ششصد(۶۰۰)

۵۲

بندرعباس- مشهد و بالعكس

سيصد(۳۰۰)

ششصد(۶۰۰)

۵۳

تبريز- مشهد و بالعكس

سيصد(۳۰۰)

ششصد(۶۰۰)

۵۴

شوشتر- مشهد و بالعكس

سيصد(۳۰۰)

ششصد(۶۰۰)

۵۵

شيراز- مشهد و بالعكس

سيصد(۳۰۰)

ششصد(۶۰۰)

۵۶

مهاباد- مشهد و بالعكس

سيصد(۳۰۰)

ششصد(۶۰۰)

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت کیهان سیاحت پارسیان می باشد.
طراحی و اجرا توسطگروه ارج گستر