05132281115-09158105300
نظرسنجی

ساری مقصد بعدی کاروان سفیران گردشگری «تبریز ۲۰۱۸»

آخرین پست های ارسالی
ساری مقصد بعدی کاروان سفیران گردشگری «تبریز ۲۰۱۸»

ساری مقصد بعدی کاروان سفیران گردشگری «تبریز ۲۰۱۸»

22 اردیبهشت 1397

بوستان ولایت، بزرگ‌ترین مجموعه فرهنگی اجتماعی شمال کشور، میزبان کاروان سفیران گردشگری تبریز خواهد بود.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، عصر امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت، ساعت ۱۹ در محل بوستان ولایت ساری از کاروان سفیران گردشگری «تبریز 2018» استقبال می‌شود.

اجرای موسیقی محلی آذری و مازندرانی، برپایی بازارچه سوغات و صنایع‌دستی تبریز از جمله برنامه‌های عصر امروز در ساری است.

کاروان سفیران تبریز ۲۰۱۸، شامل ۱۱ اتوبوس حامل صنایع‌دستی مختلف و صنعتگران متعدد استان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی است که پس از حضور در شهرهای گردشگری مختلف کشور و گذر از ۱۵ استان، راهی تبریز می‌شود.

کاروانی از صنایع‌دستی و سوغات آذربایجان با هدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری تبریز و استان و با شعار حمایت از کالای ایرانی به منظور حرکت در کشور به دستور رئیس‌جمهوری همزمان با جشن رسمی «تبریز 2018» به راه افتاد.

کاروان سفیران گردشگری«تبریز ۲۰۱۸» علاوه بر معرفی ظرفیت‌های گردشگری و عرضه سوغات و صنایع‌دستی تبریز و استان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، با اجرای برنامه توسط گروه‌های هنری و موسیقی محلی آذربایجان شرقی در جمع گردشگران و شهروندان شهر‌های مختلف، فرهنگ غنی و فولکلور (فرهنگ مردم)‌ آذربایجان را معرفی می‌کند.

این کاروان تا کنون از شهرهای زنجان، اصفهان، شیراز، بندرعباس، بوشهر و قشم و سیرجان، یزد، بیرجند ، مشهد و شاهرود و سمنان عبور کرده است.

این کاروان عصر امروز در ساری حضور و اجرا خواهند داشت و سپس این شهر را به مقصد دیگر شهرها از جمله رشت، آستارا، اردبیل، سرعین و مشکین‌شهر ترک کرده و پس از آن به تبریز بازخواهد گشت.

شهر تبریز در نهمین اجلاس وزیران گردشگری و کارشناسان ارشد کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در دی ماه 1394 به عنوان پایتخت کشورهای اسلامی در سال 2018 برگزیده شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سامانه رزرواسیون کیهان بوکینگ می باشد.
طراحی و اجرا توسطگروه ارج گستر