05132281115-09158105300
نظرسنجی

 رستورانی در میان اقیانوس

 رستورانی در میان اقیانوس

رستورانی در میان اقیانوس

رستورانی در میان اقیانوس | شن‌های بکر، اقیانوس و آسمانی آبی و شفاف و نسیم دریایی‌ای که شما را کاملا از زندگی پراسترس شهری دور خواهد کرد.
این رستوران در زَنزیبار هند درست در میان اقیانوس قرار دارد. نظرتان دربارهٔ یک تعطیلات با چشم‌انداز ساحلی خیره‌کننده چیست؟ شن‌های بکر، اقیانوس و آسمانی آبی و شفاف و نسیم دریایی‌ای که شما را کاملا از زندگی پراسترس شهری دور خواهد کرد - شاید فکر کنید جاهای زیادی این ویژگی‌ها را دارند. اما زنزیبار تفاوتی دارد که آن را از همهٔ همتایانش متمایز می‌کند - غذا خوردن روی یک بیرون‌زدگی کوچک مرجانی، در میان اقیانوس.

واکنش شما نسبت به یک بشقاب سالاد اختاپوس چیست؟ اگر برای این یکی اشتها ندارید، نظرتان دربارهٔ غذاهای دیگر دریایی چیست؟ هر غذای دریایی‌ای که فکرش را بکنید که در اقیانوس پیدا بشود، در این رستوران نیز پیدا می‌شود. این رستوران حتی غذاهای غیردریایی هم دارد. زندگی همین است دیگر!

این رستوران که در زنزیبار هند قرار دارد وقتی دریا در حال جزر است با پای پیاده قابل دسترس است و وقتی که دریا در حالت مد است، با یک قایق کوچک. این رستوران ۱۲ میز دارد و می‌تواند از ۴۵ نفر پذیرایی کند و همه را میهمان یک منظرهٔ بی‌نظیر از اقیانوس کند. ماهی تازه از اقیانوس هند یکی از غذاهایی است که در این رستوران یافت می‌شود که همراه با بهترین نوشیدنی‌ها سرو می‌شود. این رستوران در سال ۲۰۱۲ افتتاح شد و هواداران خود را در سرتاسر جهان پیدا کرده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سامانه رزرواسیون کیهان بوکینگ می باشد.
طراحی و اجرا توسطگروه ارج گستر