05132281115-09158105300
نظرسنجی

موج خروج مسئولان از تلگرام

آخرین پست های ارسالی
موج خروج مسئولان از تلگرام

موج خروج مسئولان و سازمان ها از تلگرام

در پی احتمال فیلتر شدن تلگرام بسیاری از مسئولین و سازمان ها گروه ها و کانال های مربوط به خود را در این شبکه مجازی تعطیل کردند.
به گزارش تین نیوز، صفحه مقام معظم رهبری در تلگرام روز گذشته با انتشار مطلبی از غیرفعال شدن است صفحه خبر داده و آدرس این صفحه در پیام رسان های داخلی را اعلام کرده است.


صبح امروز صفحه اسحاق جهانگیری معاون اول دولت تدبیر و امید هم با انتشار پیامی مشابه، از خروج معاون اول رئیس جمهور از تلگرام خبر داد.
این درحالی است که روحانی تمام قد در برابر فیلترینگ تلگرام ایستاده و به همه وزرا مخصوصاً آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دستور داده تا در مقابل فیلترینگ شبکه های مجازی خارجی موضع گیری کنند.


روز گذشته یک نماینده مجلس از مخالفت ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی با طرح فیلترینگ تلگرام خبر داده بود.
باوجود اصرار برخی افراد و سازمان ها برای فیلترینگ تلگرام، به نظر می رسد که عدم وجود زیرساخت های لازم برای شبکه های مجازی بومی، این کار در حال حاضر هیچ منفعتی نداشته باشد.


مدتی پیش وزارت آموزش و پرورش به همه ارگان های زیرمجموعه دستور داده بود که از تلگرام خارج شده و از پیام رسان داخلی برای اطلاع رسانی استفاده کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سامانه رزرواسیون کیهان بوکینگ می باشد.
طراحی و اجرا توسطگروه ارج گستر