05132281115-09158105300
نظرسنجی

تبادل پیغام‌ کاربران بین پیام‌رسان‌های بومی اجرایی شد

آخرین پست های ارسالی
تبادل پیغام‌ کاربران بین پیام‌رسان‌های بومی اجرایی شد

امکاناتی فراتر از پیام رسان خارجی به کاربران ارائه می دهیم

تهران- ایرنا- مدیر یک پیام رسان داخلی گفت: به زودی امکاناتی فراتر از امکانات پیام رسان های مشابه خارجی در اختیار کاربران قرار می دهیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «محسن غفاری» روز چهارشنبه در دومین نشست مسئولان رسانه های دیجیتال و فضای مجازی با مدیران پیام رسان های داخلی بالای یک میلیون کاربر به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با رد وابستگی پیام رسان خود (ایتا) به بودجه های دولتی، گفت: تاکنون بیش از یک میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت ها سرمایه گذاری شده است.
وی همچنین وابستگی پیام رسان خود به منابع خارجی را تکذیب کرد و افزود: این پیام رسان حتی به اپراتور داخلی که مطرح شده است هم وابستگی ندارد.
مدیر این پیام رسان بومی گفت: امنیت کاربران در این پیام رسان جدی است و با قوت در برابر درخواست های نابجا ایستادگی می کنیم.
وی پیام رسان خارجی را منشا نا امنی ها دانست و گفت: پیام رسان های داخلی، تابع قوانین روشن هستند و ویژگی ها، ضوابط و شرایطشان کاملا مشخص است.
غفاری با انتقاد از رویکرد برخی نهادها که فراتر از قانون عمل می کنند، گفت: باید همه نهادها از قانون تمکین کنند تا مشکلات برطرف شود.
وی با اشاره به برخی محدودیت های فنی تعدادی از پیام رسان های داخلی، خواستار اختصاص امکاناتی برای تقویت آنها شد.
به گزارش ایرنا، دومین نشست مسئولان رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فضای مجازی کشور با مدیران پیام رسان های داخلی با عنوان # چرا- پیام- رسان- داخلی امروز، 29 فروردین با حضور مشاور وزیر ورئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و برخی مسئولان این وزارتخانه و همچنین عبدالمجید ریاضی مشاور مرکز ملی فضای مجازی کشور در سالن همایش وزارت ارشاد برگزار شد.
اولین نشست نیز با حضور وزیر ارشاد و دبیر شورای عالی فضای مجازی وبرخی از اعضای مرکز ملی فضای ...

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سامانه رزرواسیون کیهان بوکینگ می باشد.
طراحی و اجرا توسطگروه ارج گستر