05132281115-09300641421
نظرسنجی

برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2018 روسیه + ساعت به وقت تهران

آخرین پست های ارسالی
برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2018 روسیه + ساعت به وقت تهران

گروه بندی کامل جام جهانی 2018 روسیه به شرح زیر است:

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا، مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ،پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند،کروواسی، نیجریه

گروه E : برزیل، سوئیس، کاستاریکا، صربستان

گروه F: آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G: بلژیک، پاناما ،تونس ،انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

برنامه کامل بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه که از 24 خردادماه تا 23 تیرماه 97 در 11 شهر این کشور برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

دیدارهای مرحله گروهی

گروه A: روسیه، اروگوئه، مصر، عربستان

تاریخ و ساعت
24 خرداد 1397 ساعت 19:30 روسیه عربستان
25 خرداد 1397 ساعت 16:30 مصر اروگوئه
29 خرداد 1397 ساعت 22:30 روسیه مصر
30 خرداد 1397 ساعت 19:30 اروگوئه عربستان
4 تیر 1397 ساعت 18:30 اروگوئه روسیه
4 تیر 1397 ساعت 18:30 عربستان مصر

گروه B: اسپانیا، پرتغال، ایران، مراکش

تاریخ و ساعت
25 خرداد 1397 ساعت 19:30 ایران مراکش
25 خرداد 1397 ساعت 22:30 اسپانیا پرتغال
30 خرداد 1397 ساعت 16:30 پرتغال مراکش
30 خرداد 1397 ساعت 22:30 ایران اسپانیا
4 تیر 1397 ساعت 22:30 ایران پرتغال
4 تیر 1397 ساعت 22:30 مراکش اسپانیا

گروه C: فرانسه، پرو، دانمارک، استرالیا

تاریخ و ساعت
26 خرداد 1397 ساعت 14:30 فرانسه استرالیا
26 خرداد 1397 ساعت 20:30 پرو دانمارک
31 خرداد 1397 ساعت 16:30 فرانسه پرو
31 خرداد 1397 ساعت 19:30 استرالیا دانمارک
5 تیر 1397 ساعت 18:30 دانمارک فرانسه
5 تیر 1397 ساعت 18:30 استرالیا پرو

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

تاریخ و ساعت
26 خرداد 1397 ساعت 17:30 آرژانتین ایسلند
26 خرداد 1397 ساعت 23:30 کرواسی نیجریه
31 خرداد 1397 ساعت 22:30 آرژانتین کرواسی
1 تیر 1397 ساعت 19:30 ایسلند نیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22:30 آرژانتین نیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22:30 کرواسی ایسلند

گروه E: برزیل، کاستاریکا، سوئیس، صربستان

تاریخ و ساعت
27 خرداد 1397 ساعت 16:30 کاستاریکا صربستان
27 خرداد 1397 ساعت 22:30 برزیل سوئیس
1 تیر 1397 ساعت 16:30 برزیل کاستاریکا
1 تیر 1397 ساعت 22:30 سوئیس صربستان
6 تیر 1397 ساعت 22:30 صربستان برزیل
6 تیر 1397 ساعت 22:30 سوئیس کاستاریکا

گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی

تاریخ و ساعت
27 خرداد 1397 ساعت 19:30 آلمان مکزیک
28 خرداد 1397 ساعت 16:30 سوئد کره جنوبی
2 تیر 1397 ساعت 22:30 آلمان سوئد
2 تیر 1397 ساعت 19:30 کره جنوبی مکزیک
6 تیر 1397 ساعت 18:30 کره جنوبی آلمان
6 تیر 1397 ساعت 18:30 مکزیک سوئد

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

تاریخ و ساعت
28 خرداد 1397 ساعت 19:30 بلژیک پاناما
28 خرداد 1397 ساعت 22:30 انگلیس تونس
2 تیر 1397 ساعت 16:30 بلژیک تونس
3 تیر 1397 ساعت 16:30 انگلیس پاناما
7 تیر 1397 ساعت 22:30 انگلیس بلژیک
7 تیر 1397 ساعت 22:30 پاناما تونس

گروه H: لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن

تاریخ و ساعت
29 خرداد 1397 ساعت 16:30 لهستان سنگال
29 خرداد 1397 ساعت 19:30 کلمبیا ژاپن
3 تیر 1397 ساعت 19:30 ژاپن سنگال
3 تیر 1397 ساعت 22:30 لهستان کلمبیا
7 تیر 1397 ساعت 18:30 ژاپن لهستان
7 تیر 1397 ساعت 18:30 کلمبیا سنگال

دیدار مرحله یک هشتم نهایی
بازی چهل‌ونهم، 30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) A1 – B2، ورزشگاه فیشت - ساعت 22:30
بازی پنجاهم، 30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) C1 - D2، ورزشگاه کازان آره‌نا - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌ویکم، اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) B1 - A2، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌ودوم، اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) D1 - C2، ورزشگاه نیژنی نووگورود - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌وسوم، 2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) E1 – F2، ورزشگاه سامارا آره‌نا - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وچهارم، 2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) G1 - H2، ورزشگاه روستوف آره‌نا - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌وپنجم، 3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) F1 - E2، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وششم، 3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) G2 - H1، ورزشگاه اتکریتیه آره‌نا (اسپارتاک) -ساعت 22:30

دیدار مرحله یک چهارم نهایی
بازی پنجاه‌وهفتم، 6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 49 - برنده بازی 50، ورزشگاه نیژنی نووگورود - ساعت 18:30
بازی پنجاه‌وهشتم، 6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 53 - برنده بازی 54، ورزشگاه کازان آره‌نا - ساعت 22:30
بازی پنجاه‌ونهم، 7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 51 - برنده بازی 52، ورزشگاه فیشت -ساعت 22:30
بازی شصتم، 7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 55 - برنده بازی 56، ورزشگاه سامارا آره‌نا - ساعت 18:30

دیدار نیمه نهایی
بازی شصت‌ویکم، 10 جولای 2018 (19 تیرماه 97) برنده بازی 57 - برنده بازی 58، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 22:30
بازی شصت‌ودوم، 11 جولای 2018 (20 تیرماه 97) برنده بازی 59 - برنده بازی 60، ورزشگاه لوژنیکی - ساعت 22:30

دیدار رده‌بندی
بازی شصت‌وسوم، 14 جولای 2018 (23 تیرماه 97) بازنده بازی 61 - بازنده بازی 62، ورزشگاه سن پترزبورگ - ساعت 18:30

دیدار فینال
بازی شصت‌وچهارم، 15 جولای (24 تیرماه 97) برنده بازی 61 - برنده بازی 62، ورزشگاه لوژنیکی -ساعت 19:30

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سامانه رزرواسیون کیهان بوکینگ می باشد.
طراحی و اجرا توسطگروه ارج گستر